Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Szkolenie z zakresu antydyskryminacji, 7-8 kwietnia 2014 r., Warszawa

 

                                                                                                                                            

Szkolenie z zakresu antydyskryminacji, 7-8 kwietnia 2014 r., Warszawa

Uprzejmie informujemy, że Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury organizuje we współpracy z Muzeum Historii Żydów Polskich pilotażowe seminarium z zakresu antydyskryminacji dla sędziów i prokuratorów.

Cel seminarium i założenia programowe:

Seminarium skierowane jest do prokuratorów i sędziów, którzy w swojej praktyce zawodowej zetknęli się ze sprawami dotyczącymi antydyskryminacji. Celem seminarium jest zarówno podniesienie świadomości, uwrażliwienie sędziów oraz prokuratorów na zjawiska dyskryminacji, rasizmu, antysemityzmu, nietolerancji, ksenofobii, jak i lepsze zrozumienie znaczenia przepisów prawa krajowego i międzynarodowego w tym obszarze. Seminarium jest skierowane do prokuratorów oraz sędziów orzekających w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, pracy i ubezpieczeń społecznych. Szczegółowy opis projektu dostępny jest w załączniku „Opis projektu”.

 

Termin i miejsce:

Termin: 7-8 kwietnia 2014 r.

Miejsce: Warszawa

Sygnatura: M29/14

Uczestnicy: prokuratorzy i sędziowie orzekający w sprawach z zakresu prawa cywilnego, karnego, pracy i ubezpieczeń społecznych

Rekrutacja prokuratorów odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Prokuratury Generalnej. Osoby zakwalifikowane przez Prokuraturę Generalną będą zobowiązane do dokonania rejestracji przez platformę szkoleniową.

Rekrutacja sędziów odbywa się za pośrednictwem platformy szkoleniowej KSSiP. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji znajdują się poniżej.

Zasady finansowania:

Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania i wyżywienia zgodnie z ofertą seminarium. Uczestnicy są zobowiązani od pokrycia kosztów dojazdów na szkolenie.

Zasady rekrutacji (dotyczy tylko sędziów):

 

  1. W celu dokonania rejestracji na szkolenie należy:

 

a) wypełnić formularz aplikacyjny i przesłać go do dnia 13 marca 2014r. na adres [email protected]

b) dokonać zapisu na listę oczekujących na platformie szkoleniowej KSSiP

 

  1. W celu zapisania się na listę oczekujących należy założyć konto użytkownika. Po wejściu na stronę główną KSSiP www.kssip.gov.pl należy w zakładce „Szkolenia ustawiczne” wybrać opcję „Platforma szkoleniowa”. W tej sekcji znajduje się instrukcja użytkownika platformy z którą należy się zapoznać oraz link do założenia konta użytkownika wraz z instrukcją: http://szkolenia.kssip.gov.pl/login/ Osoby posiadające konto na platformie e-learningowej nie muszą zakładać nowego konta i mogą zalogować się za pomocą danych z profilu użytkownika platformy e-learningowej.
  2. Po założeniu konta następuje weryfikacja danych przez KSSiP i po zaakceptowaniu profilu uczestnika przez KSSiP osoba zainteresowana może dokonywać zapisów na kursy.
  3. W celu zapisania się na seminarium z zakresu antydyskryminacji  po zalogowaniu się na platformę w sekcji „Kategorie kursów” należy odnaleźć zakładkę „Szkolenia 2014”, gdzie zostało zamieszczone szkolenie pt.: „Seminarium z zakresu antydyskryminacji” sygn. M 29/14.
  4. W celu rejestracji na seminarium należy zapisać się na listę oczekujących.
  1. Wypełnienie formularza aplikacyjnego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.
  2. Po przeprowadzeniu rekrutacji Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP poinformuje uczestników za pośrednictwem platformy szkoleniowej najpóźniej do dnia 24 marca 2014r. o zakwalifikowaniu na szkolenie. Nieuzyskanie żadnej informacji z KSSiP w powyższym terminie jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na szkolenie.
  3. Osoby, które nie dokonają samodzielnej rejestracji na platformie szkoleniowej KSSiP nie będą mogły wziąć udziału w szkoleniu.
  4. W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych uprzejmie prosimy o kontakt z administratorem systemu pod adresem: [email protected] .

 


 

Data publikacji: 
2014-02-19 10:38
Data wytworzenia: 
2014-02-19 09:01
Autor treści: 
Anna
Mendel
Ostatnia zmiana: 
2014-02-19 10:38
Autor zmiany: 
Katarzyna
Krysiak