Menu top

Nominacje na stanowiska prokuratorów

            Nominacje absolwentów Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury na stanowiska prokuratorów

L.p.

Rok

L.p. w danym roku

Nazwisko

Imiona

Rocznik aplikacji

Prokuratura Rejonowa

Data wręczenia nominacji

1.

2015

1.

Jasiński

Tomasz

I AP

Nowy Tomyśl

2.07.2015

2.

2015

2.

Tybinkowska-Siepsiak

Nina Maria

I AP

Poznań – Wilda w Poznaniu

08.12.2015

3.

2015

3.

Zysnarski

Wojciech Tomasz

I AP

Poznań – Stare Miasto w Poznaniu

08.12.2015

4.

2016

1.

Orłowska

Dorota

I AP

Warszawa-Praga-Północ w Warszawie

10.02.2016

5.

2016

2.

Sikora

Krystian

I AP

Kielce-Wschód w Kielcach

10.02.2016

6.

2016

3.

Wolska

Anna

I AP

w Gdyni

10.02.2016

7.

2016

4.

Berezowska

Dorota

I AP

Warszawa-Wola w Warszawie

23.02.2016

8.

2016

5.

Filus-Gargas

Joanna

I AP

w Tarnowie

23.02.2016

9.

2016

6.

Majchrzak

Anna

I AP

Radom-Zachód w Radomiu

23.02.2016

10.

2016

7.

Mikulski

Michał

I AP

Bydgoszcz-Północ w Bydgoszczy

23.02.2016

11.

2016

8.

Antonowicz-Fechner

Ewa

II AP

w Nowej Soli

29.02.2016

12.

2016

9.

Bania

Paweł

I AP

Bielsko Biała-Północ w Bielsku Białej

29.02.2016

13.

2016

10.

Buchaniec

Tomasz

I AP

w Chrzanowie

29.02.2016

14.

2016

11.

Gruszkowski

Jędrzej

I AP

w Rykach

29.02.2016

15.

2016

12.

Jaszczuk

Małgorzata

I AP

w Mińsku Mazowieckim

29.02.2016

16.

2016

13.

Pietrzyk

Tomasz

I AP

w Świdniku

29.02.2016

17.

2016

14.

Płaszczyński

Tomasz

I AP

w Wejcherowie

29.02.2016

18.

2016

15.

Reluga

Joanna

I AP

Gdańsk-Śródmieście w Gdańsku

29.02.2016

19.

2016

16.

Wróbel

Adam

I AP

Olsztyn-Północ w Olsztynie

29.02.2016

20.

2016

17.

Bernacka

Ewa

I AP

Wrocław-Śródmieście we Wrocławiu

15.07.2016

21.

2016

18.

Czułowski

Tomasz

II AP

w Jeleniej Górze

15.07.2016

22.

2016

19.

Garncarz

Jakub

I AP

w Siemianowicach Śląskich

15.07.2016

23.

2016

20.

Hankus

Maciej

I AP

w Strzelcach Opolskich

15.07.2016

24.

2016

21.

Harlak

Alina

I AP

Łódź-Widzew w Łodzi

15.07.2016

25.

2016

22.

Harlak

Krzysztof

I AP

Łódź-Polesie w Łodzi

15.07.2016

26.

2016

23.

Kuchno

Łukasz

II AP

w Tarnobrzegu

15.07.2016

27.

2016

24.

Leśko

Michał

I AP

w Janowie Lubelskim

15.07.2016

28.

2016

25.

Marcińczyk

Agnieszka

I AP

Gliwice-Wschód w Gliwicach

15.07.2016

29.

2016

26.

Matura

Wojciech

I AP

w Cieszynie

15.07.2016

30.

2016

27.

Moś-Brachowska

Małgorzata

I AP

Bielsko Biała-Północ w Bielsku Białej

15.07.2016

31.

2016

28.

Nieszporek

Krzysztof

II AP

w Głogowie

15.07.2016

32.

2016

29.

Skowron

Barbara

I AP

w Rzeszowie

15.07.2016

33.

2016

30.

Ściubidło-Ślusarczyk

Tatiana

I AP

w Dąbrowie Górniczej

15.07.2016

34.

2016

31.

Terlikowski

Adam

I AP

Katowice-Północ w Katowicach

15.07.2016

35.

2016

32.

Wieczorek

Natalia

I AP

Wrocław-Psie Pole we Wrocławiu

15.07.2016

36.

2016

33.

Zalewski

Kamil

II AP

w Stargardzie

15.07.2016

37.

2016

34.

Zuber

Adam

I AP

w Przemyślu

15.07.2016

38.

2016

35.

Ambroży

Szymon

I AP

w Pińczowie

15.09.2016

39.

2016

36.

Budzik

Krzysztof

II AP

Częstochowa - Północ w Częstochowie

15.09.2016

40.

2016

37.

Bujwid

Tomasz

II AP

w Świdnicy

15.09.2016

41.

2016

38.

Cebula

Katarzyna

I AP

w Zabrzu

15.09.2016

42.

2016

39.

Chyr

Mirosława

I AP

Warszawa - Mokotów w Warszawie

15.09.2016

43.

2016

40.

Cyprys - Gaudyn

Marcin

II AP

Katowice - Zachód w Katowicach

15.09.2016

44.

2016

41.

Czerwik

Patrycja

II AP

Częstochowa - Północ w Częstochowie

15.09.2016

45.

2016

42.

Dorczak

Jarosław

I AP

w Zabrzu

15.09.2016

46.

2016

43.

Durbacz

Małgorzata

I AP

Kraków - Prądnik Biały w Krakowie

15.09.2016

47.

2016

44.

Gierulska

Urszula

I AP

w Bolesławcu

15.09.2016

48.

2016

45.

Gierz

Bartłomiej

II AP

w Wejherowie

15.09.2016

49.

2016

46.

Kopciał

Mateusz

I AP

Śródmieście - Północ w Warszawie

15.09.2016

50.

2016

47.

Kwiecińska

Katarzyna

I AP

Warszawa - Żoliborz w Warszawie

15.09.2016

51.

2016

48.

Majewska

Karolina

II AP

w Chorzowie

15.09.2016

52.

2016

49.

Mazurek - Wardak

Magdalena

I AP

w Łodzi

15.09.2016

53.

2016

50.

Micyk - Walusiak

Karolina

II AP

Sosnowiec- Południe w Sosnowcu

15.09.2016

54.

2016

51.

Mróz

Sebastian

I AP

Kielce - Zachód w Kielcach

15.09.2016

55.

2016

52.

Mync

Radosław

II AP

Toruń Centrum - Zachód w Toruniu

15.09.2016

56.

2016

53.

Pańczyk - Wujec

Beata

I AP

Warszawa Śródmieście - Północ w Warszawie

15.09.2016

57.

2016

54.

Płachecki

Adrian

I AP

Bydgoszcz - Południe w Bydgoszczy

15.09.2016

58.

2016

55.

Sitek

Wojciech

I AP

Warszawa - Śródmieście w Warszawie

15.09.2016

59.

2016

56.

Szewc

Adam

I AP

Gliwice - Wschód w Gliwicach

15.09.2016

60.

2016

57.

Szewczyk - Mizera

Aleksandra

I AP

w Gorzowie Wielkopolskim

15.09.2016

61.

2016

58.

Topa

Ilona

I AP

w Rudzie Śląskiej

15.09.2016

62.

2016

59.

Trela

Damian

I AP

w Rybniku

15.09.2016

63.

2016

60.

Ziobro

Michał

I AP

Katowice - Północ w Katowicach

15.09.2016

64.

2016

61.

Smoliński

Piotr

I AP

w Piasecznie

15.09.2016

65.

2016

62.

Anioł

Jarosław

I AP

w Piotrkowie Trybunalskim

03.11.2016

66.

2016

63.

Białas

Adam

I AP

Białystok – Północ w Białymstoku

03.11.2016

67.

2016

64.

Czachor

Natalia

II AP

w Tarnowie

03.11.2016

68.

2016

65.

Doniec

Urszula

I AP

w Wieliczce

03.11.2016

69.

2016

66.

Janyst

Łukasz

I AP

w Siemiatyczach

03.11.2016

70.

2016

67.

Kwak – Piwowarczyk

Maria

II AP

Warszawa – Praga Północ w Warszawie

03.11.2016

71.

2016

68.

Kwiatkowska

Wiktoria

I AP

Kraków – Podgórze w Krakowie

03.11.2016

72.

2016

69.

Lutrzykowska

Katarzyna

I AP

w Łomży

03.11.2016

73.

2016

70.

Magiera

Katarzyna

I AP

w Kartuzach

03.11.2016

74.

2016

71.

Mazurek

Tomasz

I AP

Kraków – Śródmieście Zachód w Krakowie

03.11.2016

75.

2016

72.

Pietrzak

Dominik

II AP

w Słupsku

03.11.2016

76.

2016

73.

Socha

Jarosław

II AP

w Otwocku

03.11.2016

77.

2016

74.

Zadarnowski

Bartłomiej

I AP

w Nowym Targu

03.11.2016

78.

2017

1.

Jenek

Łukasz

I AP

w Kołobrzegu

28.02.2017

79.

2017

2.

Jonak

Magdalena

I AP

Kraków – Podgórze w Krakowie

28.02.2017

80.

2017

3.

Rybak

Tomasz

II AP

Piasecznie

28.02.2017

81.

2017

4.

Sola

Sławomir

II AP

Rybniku

28.02.2017

82.

2017

5.

Szołtysik

Katarzyna

II AP

Gliwice - Zachód w Gliwicach

28.02.2017

83.

2017

6.

Warzecha

Ewa

I AP

w Opolu

28.02.2017

84.

2017

7.

Bańko

Sebastian

II AP

w Grodzisku Mazowieckim

28.03.2017

85.

2017

8.

Brytan

Łukasz

II AP

Bielsko-Biała-Południe w Bielsko-Białej

28.03.2017

86.

2017

9.

Choromańska

Marta

II AP

w Grodzisku Mazowieckim

28.03.2017

87.

2017

10.

Lewtak

Tomasz

III AP

w Białej Podlaskiej

25.04.2017

88.

2017

11.

Paradowski

Łukasz Ryszard

II AP

w Ełku

25.04.2017

89.

2017

12.

Ziemka

Jan Paweł

I AP

w Nowym Targu

25.04.2017

90.

2017

13.

Bucoń

Grzegorz Łukasz

II AP

w Łukowie

28.03.2017

91.

2017

14.

Pawletta

Bartosz Tomasz

III AP

Wrocław-Fabryczna we Wrocławiu

25.04.2017

92.

2017

15.

Skrzypik-Skrok

Monika

I AP

w Krasnymstawie

25.04.2017

93.

2017

16.

Tyszkiewicz

Agnieszka

III AP

w Mogilnie

25.04.2017

94. 2017 17.

Bronowska – Garncarz

Agata Daria I AP

w Chorzowie

26.06.2017
95. 2017 18.

Kondratowicz

Anna Katarzyna III AP

Poznań - Wilda w Poznaniu

26.06.2017
96. 2017 19.

Kowal

Piotr Paweł I AP

Kraków – Podgórze w Krakowie

26.06.2017
97. 2017 20.

Paprocka – Pogoda

Ewa Marzena II AP

Warszawa - Mokotów w Warszawie

26.06..2017
98. 2017 21.

Sierszulska – Wałęza

Anna III AP

w Nakle nad Notecią

26.06.2017
99. 2017 22.

Tomczak

Maria Magda III AP

Warszawa - Ochota w Warszawie

26.06.2017
100. 2017 23.

Zajc

Natalia Zofia III AP

Warszawa - Ochota w Warszawie

26.06.2017
101. 2017 24. Blecharczyk Adam Grzegorz I AP

w Aleksandrowie Kujawskim

28.08.2017
102. 2017 25. Choromański Michał II AP

  Olsztyn-Północ w Olsztynie

28.08.2017
103. 2017 26. Kołodziejski Rafał Wiktor III AP

Warszawa-Wola w Warszawie

28.08.2017
104. 2017 27. Korpanty Sebastian Marek III AP

Wrocław-Krzyki Zachód we Wrocławiu

28.08.2017
105. 2017 28.

Kunstler

Karol Włodzimierz III AP

w Brodnicy

28.08.2017
106. 2017 29.

Rozwadowski

Tomasz II AP

w Tomaszowie Lubelskim

28.08.2017
107. 2017 30.

Słowik

Ewa III AP

Warszawa-Mokotów w Warszawie

28.08.2017
108. 2017 31.

Sobień

Bożena III AP w Pucku 28.08.2017
109. 2017 32.

Stańczyk

Anna Maria III AP w Gdyni 28.08.2017
110. 2017 33.

Sury

Piotr Krzysztof III AP w Świebodzinie 28.08.2017
111. 2017 34. Ulanecka Aleksandra Beata III AP

Warszawa-Mokotów  w Warszawie

28.08.2017
112. 2017 35.

Wierzbicki

Łukasz III AP

Warszawa-Wola w Warszawie

28.08.2017
113. 2017 36.

Zychal

Anna Maria III AP

w Starogardzie Gdańskim

28.08.2017
114. 2017 37.

Berus

Mateusz III AP

w Mysłowicach

27.09.2017
115. 2017 38.

Bruska

Maura Anita II AP

Gdańsk- Wrzeszcz w Gdańsku

27.09.2017
116. 2017 39.

Huzior

Daniel Piotr III AP

Warszawa- Praga Północ w Warszawie

27.09.2017
117. 2017 40.

Linda-Berestecka

Mariola Dorota III AP

w Zamościu

27.09.2017
118. 2017 41.

Spychała

Tomasz Paweł III AP

w Bydgoszczy

27.09.2017
119. 2017 42.

Węglewska

Kamila Kinga III AP

w Krośnie Odrzańskim

27.09.2017
120. 2017 43.

Kowalik

Marek Adam III AP

w Chrzanowie

25.10.2017
121. 2017 44.

Milewska

Magdalena IIAP

Warszawa - Ochota w Warszawie

25.10.2017
122. 2018 1.

Głąb

Marcin IIIAP

Dąbrowie Tarnowskiej

08.02.2018
123. 2018 2.

Kasprzak-Wójcik

Kaja Maria IIAP

Wrocławia – Psie Pole we Wrocławiu

08.02.2018
124. 2018 3.

Kowasz

Monika Małgorzata IIIAP

Katowice – Południe w Katowicach

14.03.2018
125. 2018 4.

Sabała

Beata Anna IIIAP

Zgorzelcu

14.03.2018
126. 2018 5.

Zawadka

Damian IIIAP

Wołominie

14.03.2018
127. 2018 6.

Miszograj

Katarzyna Maria IIIAP

Kraków-Śródmieście Wschód w Krakowie

26.04.2018
128. 2018 7.

Mokrzyńska-Łukaszczuk

Marta Paula IIAP

Szczecin-Śródmieście w Szczecinie

26.04.2018
129. 2018 8.

Siuda

Dariusz Jakub IIIAP

Łódź-Śródmieście w Łodzi

26.04.2018
130. 2018 9.

Cychosz

Przemysław Adam IIIAP

Kraków-Nowa Huta w Krakowie

06.06.2018
131. 2018 10.

Janik-Gołba

Joanna IIIAP

Oświęcimiu

06.06.2018
132. 2018 11.

Lechman

Witold Florian IIIAP

Legnicy

06.06.2018
133. 2018 12.

Bochen

Dorota IVAP

Puławach

19.07.2018
134. 2018 13.

Czyż

Kamil Konrad IIIAP

Kielce – Zachód w Kielcach

19.07.2018
135. 2018 14.

Kupczyński

Jędrzej Jarosław IVAP

Warszawa – Wola w Warszawie

19.07.2018
136. 2018 15.

Lipińska

Izabela Krystyna IVAP

Gdańsk -Wrzeszcz w Gdańsku

19.07.2018
137. 2018 16.

Nowak

Bartłomiej Tadeusz IVAP

Warszawa – Żoliborz w Warszawie

19.07.2018
138. 2018 17.

Oleksiak

Łukasz IVAP

Gorzowie Wielkopolskim

19.07.2018
139. 2018 18.

Ślusarczyk

Anna Elżbieta IIIAP

Gliwice – Zachód w Gliwicach

19.07.2018
140. 2018 19.

Dziubińska

Anna Karolina IIIAP

Busko- Zdrój

24.10.2018
141. 2018 20.

Niebudek

Filip Piotr IIIAP

Bielsko-Biała –Południe w Bielsku Białej

24.10.2018
142. 2018 21.

Oziembło

Natalia Katarzyna IVAP

Lubartów

24.10.2018
143. 2018 22.

Błaszczyk

Krystian Bartłomiej IVAP

Ostrów Wielkopolski

04.12.2018
144. 2018 23.

Kłosiński

Jakub Dominik IVAP

Warszawa - Praga Północ w Warszawie

04.12.2018
145. 2019 1.

Duda

Aleksander Marek IV AP

Katowice-Zachód w Katowicach

30.01.2019
146. 2019 2.

Gąsior

Damian Krzysztof IV AP

Bytom

30.01.2019
147. 2019 3.

Kijonka

Michał IV AP

Katowice-Południe w Katowicach

30.01.2019
148. 2019 4.

Król-Bystrzycka

Dominika Agnieszkał IV AP

Ruda Śląska

30.01.2019
149. 2019 5.

Pacek-Pielka

Katarzyna IV AP

Rybnik

30.01.2019
150. 2019 6.

Panek

Agata Karolina IV AP

Wrocław Śródmieście we Wrocławiu

30.01.2019
151. 2019 7.

Pikul

Przemysław Jerzy IV AP

Zabrze

30.01.2019
152. 2019 8.

Przybylska-Rudzka

Aleksandra III AP

Chrzanów

30.01.2019
153. 2019 9.

Socha

Olga Maja IV AP

Cieszyn

30.01.2019
154. 2019 10.

Szymiczek

Radosław Krzysztof IV AP

Chrzanów

30.01.2019
155. 2019 11.

Wiśniewski

Michał Jan IV AP

Rzeszów

30.01.2019
156. 2019 1.

Latusek

Bartosz IVAP

Puławy

25.03.2019
157. 2019 2.

Piejko

Adrian Sebastian IVAP

Gliwice - Zachód
w Gliwicach

25.03.2019
158. 2019 3.

Rożek

Łukasz Janusz IVAP

Miechów

25.03.2019
159. 2019 1.

Glazer

Magdalena IV AP

Września

25.04.2019
160. 2019 2.

Jabłońska

Sylwia Marta IV AP

Gniezno

25.04.2019
161. 2019 3.

Nieczarowski

Radosław IV AP

Kraków - Nowa Huta w Krakowie

25.04.2019
162. 2019 4.

Oleś

Mariusz Stanisław IV AP

Kraków Śródmieście-Zachód w Krakowie

25.04.2019
163. 2019 5.

Pawlaczyk

Bartosz IV AP

Poznań - Nowe Miasto w Poznaniu

25.04.2019
164. 2019 6.

Szymański

Filip IV AP

Poznań - Grunwald w Poznaniu

25.04.2019
165. 2019 7.

Wilk

Roksana Anna IV AP

Poznań - Stare Miasto z Poznaniu

25.04.2019

 

Data publikacji: 
2016-06-03 09:46
Data wytworzenia: 
2016-06-03 09:42
Autor treści: 
Andrzej
Muszyński
Ostatnia zmiana: 
2019-05-08 11:25
Autor zmiany: 
Bartosz
Kuźma