Szkolenie systemowe z zakresu własności intelektualnej "Postępowanie przed sądami cywilnymi i gospodarczymi, w tym postępowanie zabezpieczające w ramach ochrony własności intelektualnej", C17/C/14
prof. dr hab. Krystyna Monika Szczepanowska-Kozłowska
profesor nadzwyczajny Uniwersytetu Warszawskiego, radca prawny, kierownik Katedry Prawa Własności Intelektualnej i Dóbr Niematerialnych na Uniwersytecie Warszawskim, specjalizuje się w prawie własności intelektualnej w szczególności w sporach patentowych i dotyczących znaków towarowych oraz w prawie autorskim. Jest autorką szeregu publikacji, wśród których znajdują się m.in.: „Patent Europejski. Przedmiotowy zakres ochrony”, Warszawa 1999 monografia: „Wyczerpanie praw własności przemysłowej”, C.H. Beck 2003, „Umowy licencyjne w prawie własności przemysłowej”, Warszawa 2012, „System Prawa Prywatnego, Prawo własności przemysłowej”, t. XIVB, Warszawa 2012 (współautor), „Prawo własności przemysłowej i jego ochrona”, Warszawa 2014 (współautor z E. Nowińską i U. Promińską) oraz artykułów m.in. w Przeglądzie prawa handlowego (np. „Wspólnotowy znak towarowy po rozszerzeniu Unii Europejskiej”, Nr 5/2004) i Monitorze prawniczym (np. „Wyczerpanie prawa ochronnego na znak towarowy”, Nr 16/2002).
Tematyka:
Postępowanie przed sądami cywilnymi i gospodarczymi, w tym postępowanie zabezpieczające w ramach ochrony własności intelektualnej
Koordynacja z ramienia KSSiP:
-merytoryczna
sędzia Agnieszka Orłowska
tel. 81 440 87 13
e-mail: [email protected]
-organizacyjna:
inspektor Monika Ćwiklińska
tel. 81 440 87 14
e-mail: [email protected]
Zasady rekrutacji:
1. W celu dokonania zgłoszenia na szkolenie należy:
- Zapisać się na listę uczestników za pośrednictwem Platformy szkoleniowej KSSiP. Informacje o szkoleniu znajdują się w sekcji „Szkolenia 2014”.
- W celu zapisania się na listę uczestników należy założyć konto użytkownika. Po wejściu na stronę główną KSSiP www.kssip.gov.pl należy w zakładce „Szkolenia ustawiczne” wybrać opcję „Platforma szkoleniowa”. W tej sekcji znajduje się instrukcja użytkownika platformy, z którą należy się zapoznać oraz link do założenia konta użytkownika wraz z instrukcją: http://szkolenia.kssip.gov.pl/login/ . Osoby posiadające konto na platformie e-learningowej nie muszą zakładać nowego konta i mogą zalogować się za pomocą danych z profilu użytkownika platformy e-learningowej.
- Po założeniu konta następuje weryfikacja danych przez KSSiP i po zaakceptowaniu profilu uczestnika przez KSSiP osoba zainteresowana może dokonywać zapisów na kursy.
- W celu zapisania się na wybrane szkolenie po zalogowaniu się na Platformę w sekcji „Kursy” należy odnaleźć zakładkę „Szkolenia 2014”, gdzie zostało zamieszczone przedmiotowe szkolenie.
- W celu rejestracji na szkolenie należy zapisać się na listę uczestników (lub na listę oczekujących jeżeli miejsca na dane szkolnie zostały już wyczerpane lub uczestnik nie spełnia warunków aby zostać zakwalifikowanym na dane szkolenie).
2. Wpisanie na listę oczekujących nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.
3. Po przeprowadzeniu rekrutacji Dział Karny KSSiP poinformuje uczestników za pośrednictwem Platformy szkoleniowej o zakwalifikowaniu na szkolenie. Nieuzyskanie żadnej informacji z KSSiP jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na szkolenie.
4. Osoby, które nie dokonają samodzielnej rejestracji na Platformie szkoleniowej KSSiP nie będą mogły wziąć udziału w szkoleniu.
5. W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych uprzejmie prosimy o kontakt z administratorem systemu pod adresem: [email protected]