Seminarium z zakresu antydyskryminacji, 1-3 lipca 2015r., Warszawa/Dębe
Seminarium z zakresu antydyskryminacji, 1-3 lipca 2015r., Warszawa/Dębe
Uprzejmie informujemy, że Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury organizuje we współpracy z Muzeum Historii Żydów Polskich seminarium z zakresu antydyskryminacji dla sędziów.
Cel seminarium i założenia programowe:
Seminarium skierowane jest do sędziów, którzy w swojej praktyce zawodowej zetknęli się ze sprawami dotyczącymi problematyki antydyskryminacji. Celem seminarium jest zarówno podniesienie świadomości, uwrażliwienie sędziów na zjawiska dyskryminacji, rasizmu, antysemityzmu, nietolerancji, ksenofobii, jak i lepsze zrozumienie znaczenia przepisów prawa krajowego i międzynarodowego w tym obszarze. Seminarium jest skierowane do sędziów orzekających w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.
Termin i miejsce:
Termin: 1-3 lipca 2015r.
Miejsce: Warszawa/Dębe
Sygnatura: M17/B/15
Uczestnicy: sędziowie orzekający w sprawach z zakresu prawa cywilnego oraz prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
Zasady finansowania:
Organizatorzy pokrywają koszty zakwaterowania i wyżywienia zgodnie z ofertą seminarium. Uczestnicy są zobowiązani od pokrycia kosztów dojazdów na szkolenie.
Zasady rekrutacji :
- W celu dokonania rejestracji na szkolenie należy:
a) wypełnić formularz aplikacyjny i przesłać go do dnia 31 marca 2015r. na adres [email protected]
b) dokonać zapisu na listę oczekujących na platformie szkoleniowej KSSiP
- W celu zapisania się na listę oczekujących należy założyć konto użytkownika. Po wejściu na stronę główną KSSiP www.kssip.gov.pl należy w zakładce „Szkolenia ustawiczne” wybrać opcję „Platforma szkoleniowa”. W tej sekcji znajduje się instrukcja użytkownika platformy z którą należy się zapoznać oraz link do założenia konta użytkownika wraz z instrukcją: http://szkolenia.kssip.gov.pl/login/ Osoby posiadające konto na platformie e-learningowej nie muszą zakładać nowego konta i mogą zalogować się za pomocą danych z profilu użytkownika platformy e-learningowej.
- Po założeniu konta następuje weryfikacja danych przez KSSiP i po zaakceptowaniu profilu uczestnika przez KSSiP osoba zainteresowana może dokonywać zapisów na kursy.
- W celu zapisania się na seminarium z zakresu antydyskryminacji po zalogowaniu się na platformę w sekcji „Kategorie kursów” należy odnaleźć zakładkę „Szkolenia 2015”- „Szkolenia wyjazdowe dla więcej niż jednej apelacji” , gdzie zostało zamieszczone szkolenie pt.: „Seminarium z zakresu antydyskryminacji” sygn. M17/B/15.
- W celu rejestracji na seminarium należy zapisać się na listę oczekujących.
- Wypełnienie formularza aplikacyjnego nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.
- Po przeprowadzeniu rekrutacji Dział Współpracy Międzynarodowej KSSiP poinformuje uczestników za pośrednictwem platformy szkoleniowej najpóźniej do dnia 15 kwietnia 2015r. o zakwalifikowaniu na szkolenie. Nieuzyskanie żadnej informacji z KSSiP w powyższym terminie jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na szkolenie.
- Osoby, które nie dokonają samodzielnej rejestracji na platformie szkoleniowej KSSiP nie będą mogły wziąć udziału w szkoleniu.
- W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych uprzejmie prosimy o kontakt z administratorem systemu pod adresem: [email protected] .