Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Seminarium "EU Anti-Discrimination Law", 4-6.12.2017, Trewir

Daty: 4--6.12.2017
Miejsca: Trewir
Grupa docelowa: sędziowie orzekający w sprawach z zakresu prawa pracy
Forma zajęć: seminarium
Termin zgłoszeń: 17.04..2017
Sygnatury: M8/C/17
Języki robocze: angielski, niemiecki

Since 2003, ERA has organised every year a series of seminars devoted to the two European anti-discrimination directives adopted under Article 19 TFEU. Directive 2000/43 prohibits all forms of discrimination based on race or ethnic origin in a number of areas. Directive 2000/78 prohibits all forms of discrimination in employment and occupation based on religion or convictions, handicap, age and sexual orientation.

These series are run in the framework of the Rights, Equality and Citizenship Programme 2014-2020, on behalf of and in cooperation with the European Commission.

The series consists of six events per year specifically addressing the training needs of different target groups.

Participants come from all EU member states (as well as Iceland and Liechtenstein).

IMPORTANT NOTE: Participation on selection. No conference fee. Selected participants will receive a significant contribution to their travel and accommodation costs.

 

M8/C/17

Applying EU Anti-Discrimination Law

Trier, 4 December 2017 – 6 December 2017 - EN/DE

More information:

https://www.era.int/cgi-bin/cms?_SID=NEW&_sprache=en&_bereich=artikel&_aktion=detail&idartikel=126560

 

 

Formularz aplikacyjny KSSiP do pobrania tutaj:

http://www.kssip.gov.pl/sites/default/files/formularz_kssip_9.doc#overlay-context=node/1678

 

Zasady finansowania:

Organizatorzy ww. szkolenia (ERA) pokrywają koszty podróży do łącznej kwoty 450 euro (bilety uczestnicy wykupują we własnym zakresie, po czym otrzymują zwrot kosztów z ERA) oraz opłacają 2 noclegi.

Zgłoszenia należy kierować wyłącznie drogą mailową na adres: [email protected] , w temacie wpisując sygnaturę  do dnia 16 marca 2017 r.

 

Zasady rekrutacji
  1. Poprawnie wypełniony formularz zgłoszeniowy KSSiP należy kierować wyłącznie pocztą elektroniczną na adres mailowy: [email protected] we wskazanym powyżej terminie.
  2. W tytule wiadomości należy podać sygnaturę szkolenia.
  3. Do zgłoszenia należy dołączyć kopię certyfikatu językowego lub kopię zdanego egzaminu państwowego z języka obcego w formie zeskanowanej JPG; PDF.
  4. Formularze nieczytelne nie będą brane pod uwagę.
  5. Wszystkie załączniki należy opisać imieniem i nazwiskiem.
  6. W związku z tym, iż rekrutacja prowadzona jest wyłącznie drogą elektroniczną podanie adresu mailowego w formularzu zgłoszeniowym jest obowiązkowe.
  7. Przesłanie formularzy zgłoszeniowych nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.
  8. Prosimy w treści wiadomości mailowej o podpisanie się imieniem i nazwiskiem oraz podanie telefonu kontaktowego, nazwy jednostki oraz obszaru apelacji. W przypadku, gdy formularz zgłoszeniowy przekazywany jest za pośrednictwem sądu/prokuratury, prosimy o podanie danych kontaktowych (nr telefonu i nazwa jednostki).
Warunki uczestnictwa

Rekrutacja na szkolenie odbędzie się zgodnie z zasadami określonymi w Zarządzeniu Dyrektora Krajowej Szkoły nr 170/2016 w sprawie ustalenia procedury i kryteriów naboru na międzynarodowe wydarzenia szkoleniowe Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury, dostępnym pod adresem: https://www.kssip.gov.pl/node/4016 - prosimy o uważne zapoznanie się z jego treścią.

Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem platformy szkoleniowej KSSiP. Wpisanie się na listę oczekujących oraz przesłanie wypełnionego formularza aplikacyjnego nie są równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.

Przypominamy, że zgodnie z Regulaminem Platformy Szkoleniowej KSSiP zgłoszenie się do udziału w szkoleniu jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia przez użytkownika Platformy Szkoleniowej, że uzyskał on zgodę przełożonego na udział w szkoleniu.

Platforma Szkoleniowa Krajowej Szkoły

W celu dokonania rejestracji na szkolenie za pośrednictwem Platformy Szkoleniowej Krajowej Szkoły należy:

  • założyć konto użytkownika na Platformie Szkoleniowej: po wejściu na stronę główną KSSiP, dostępną pod adresem: www.kssip.gov.pl należy w zakładce „Szkolenia ustawiczne” wybrać opcję "Platforma szkoleniowa - Informacje i instrukcje obsługi". W tej sekcji znajduje się instrukcja użytkownika platformy, z którą należy się zapoznać oraz link do założenia konta użytkownika: http://szkolenia.kssip.gov.pl/login/. Osoby posiadające konto na platformie e-learningowej nie muszą zakładać nowego konta i mogą zalogować się za pomocą danych z profilu użytkownika platformy e-learningowej. Po założeniu konta następuje weryfikacja danych przez KSSiP i po zaakceptowaniu profilu uczestnika przez KSSiP osoba zainteresowana może dokonywać zapisów;
  • zapisać się na listę oczekujących na wybrane szkolenie za pośrednictwem Platformy Szkoleniowej Krajowej Szkoły - po zalogowaniu się na Platformę w sekcji "Kursy" należy odnaleźć zakładkę "Szkolenia międzynarodowe 2017", gdzie zostało zamieszczone wybrane szkolenie.
  • Zgodnie z Regulaminem Platformy Szkoleniowej Krajowej Szkoły zgłoszenie się do udziału w szkoleniu jest równoznaczne ze złożeniem oświadczenia przez użytkownika Platformy Szkoleniowej, że uzyskał on zgodę przełożonego na udział w szkoleniu.
  • Osoby, które nie dokonają samodzielnej rejestracji na szkolenie na Platformie Szkoleniowej Krajowej Szkoły nie będą mogły wziąć udziału w szkoleniu.
  • W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych uprzejmie prosimy o kontakt z administratorem platformy pod numerem tel. 81 440 87 14.

 

 

Data publikacji: 
2017-03-10 14:11
Data wytworzenia: 
2017-03-10 10:30
Autor treści: 
Olga
Binert-Mielko
Ostatnia zmiana: 
2017-03-29 12:39
Autor zmiany: 
Olga
Binert-Mielko