Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Zarządzanie jednostkami wymiaru sprawiedliwości, 22-24 stycznia 2018 r., Dębe, F1/A/18 - I zjazd

Data szkolenia: 22 - 24 stycznia 2018 r.
Miejsce szkolenia: Ośrodek Szkoleniowy Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury w Dębem
Grupa docelowa: prezesi i dyrektorzy sądów rejonowych

Forma zajęć: seminarium i warsztaty

Rekrutacja na szkolenia odbywa się wyłącznie poprzez Platformę Szkoleniową KSSiP - http://szkolenia.kssip.gov.pl/login

 

Wykładowcy

Bartosz Pilitowski Fundator i prezes zarządu Fundacji Court Watch Polska. Absolwent studiów doktoranckich na kierunku socjologia na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika. Autor licznych raportów z badań (m.in. Obywatelskiego Monitoringu Sądów) oraz artykułów naukowych na temat sądownictwa. Prowadzi zajęcia m.in. dla studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego i aplikantów Krajowej Szkoły Sądownictwa i Prokuratury. Jest członkiem Rady Społecznej ds. Wdrażania Strategii Modernizacji Przestrzeni Sprawiedliwości i brał udział w pracach nad pierwszym programem współpracy Ministerstwa Sprawiedliwości z organizacjami pozarządowymi. Współpracuje z Biurem Instytucji Demokratycznych i Praw Człowieka OBWE. Prowadził szkolenia i seminaria poświęcone metodologii i rezultatom monitoringu sądów oraz relacji sądów z otoczeniem społecznym dla przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości, naukowców i organizacji pozarządowych w Polsce, Stanach Zjednoczonych, Norwegii, Turcji, Macedonii, Czarnogórze, Albanii, Armenii, Gruzji i na Ukrainie.

Zbigniew Lazar – ekspert ds. komunikacji i PR z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem,  pracował w największych międzynarodowych korporacjach, jak General Motors, Opel, Lafarge, czy T-Mobile, także dla rządu federalnego i stanowego w Melbourne oraz na uczelniach wyższych, jak Uniwersytet Śląski, Wrocławski i SWPS. Autor publikacji na tematy związane z PR i komunikacją oraz komentator w TV, radiu i prasie w kwestii wydarzeń i spraw dotyczących marketingu politycznego, wizerunku, reputacji, etykiety biznesu i komunikacji.

Agnieszka Kamińska – doktor nauk humanistycznych, adiunkt w Katedrze Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej SWPS w Warszawie oraz redaktor prowadzący w TVP, do niedawna też Redaktor Naczelna Agencji Informacyjnej Pracodawców RP. Wykładowca na szkoleniach medialnych i kursach logopedii medialnej. Nauczyciel akademicki prowadzący zajęcia z dziennikarskich źródeł informacji dokumentu filmowego, konwersatoria i seminaria dziennikarskie, zajęcia z warsztatu dziennikarza telewizyjnego, wykłady z etyki dziennikarskiej oraz z publicystyki telewizyjnej. Absolwentka polonistyki na Uniwersytecie w Białymstoku, seminarium producenckiego Akademii Telewizyjnej TVP i PWSFTiT w Łodzi oraz logopedii na Uniwersytecie Warszawskim i Kształcenia Głosu i Mowy na Uniwersytecie SWPS.

Tematyka szkolenia

1. Wizerunek sądu z perspektywy obywatela.

2. Wprowadzenie - rola i zadania szefa w kształtowaniu wizerunku instytucji.

3. Relacje z mediami - metody i narzędzia komunikacji medialnej.

4. Praktyka wystąpień medialnych.

5. Zarządzanie kryzysami i komunikacją kryzysową.

 

Osoby odpowiedzialne ze strony organizatora:

merytorycznie - sędzia Paweł Zdanikowski
tel. 81 440 87 27
e-mail: [email protected]

organizacyjnie - inspektor Eliza Danielewska
tel. 81 458 37 42
e-mail: [email protected]

 

  1. Rekrutacja na szkolenie odbywa się za pośrednictwem Platformy Szkoleniowej
    • W celu zapisania się na listę uczestników należy zalogować się na istniejące konto, a w przypadku jego braku założyć konto użytkownika na stronie: http://szkolenia.kssip.gov.pl
    • Instrukcja opisująca procedurę założenia konta znajduje się pod linkiem:
      1. http://www.kssip.gov.pl/szkolenia-ustawiczne
    • W celu zapisania się na wybrane szkolenie należy zapisać się na listę uczestników (lub na listę oczekujących, jeżeli miejsca na dane szkolenie zostały już wyczerpane bądź uczestnik nie spełnia warunków aby zostać zakwalifikowanym na dane szkolenie).
  2. Wpisanie na listę oczekujących nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.
  3. Po przeprowadzeniu rekrutacji Dział Realizacji Szkoleń KSSiP poinformuje uczestników za pośrednictwem Platformy szkoleniowej o zakwalifikowaniu na szkolenie. Nieuzyskanie żadnej informacji z KSSiP jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na szkolenie (prosimy o sprawdzenie wiadomości, również spam).
  4. W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych (m.in. założenie konta, weryfikacja konta, przypomnienie hasła) uprzejmie prosimy o kontakt z administratorem platformy e-mail: [email protected], tel. 81 440 87 14 w godzinach 9.00-14.00.

 

 

Data publikacji: 
2017-12-15 10:48
Data wytworzenia: 
2017-12-14 09:31
Autor treści: 
Eliza
Danielewska
Ostatnia zmiana: 
2018-01-11 11:08
Autor zmiany: 
Eliza
Danielewska