Język strony

Kontrast:

    /    

Strona główna - Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury

Główne Menu


Wizerunkowe i psychologiczne aspekty służby prokuratora – 13 – 15 czerwca 2018 r. Lublin –K25/C/18

Data szkolenia: 13 – 15 czerwca 2018 r.
Miejsce szkolenia: Krajowa Szkoła Sądownictwa i Prokuratury w Lublinie
Grupa docelowa: prokuratorzy i asesorzy prokuratury

Szkolenie dla regionu: białostockiego, gdańskiego, katowickiego, krakowskiego, lubelskiego, łódzkiego, poznańskiego, rzeszowskiego, szczecińskiego, warszawskiego, wrocławskiego

Rekrutacja na szkolenia odbywa się wyłącznie poprzez Platformę Szkoleniową KSSiP - http://szkolenia.kssip.gov.pl/login

Niniejsze szkolenie stanowi powtórzenie szkolenia z lat ubiegłych i jest skierowane do nowych adresatów. Osoby, które brały w nim udział i dokonają na nie ponownego zapisu zostaną usunięte z listy uczestników.

 

Wykładowcy

Małgorzata Kowalczyk

dr nauk o zdrowiu, psycholog, psychoterapeuta, asystent w Klinice Psychiatrii Dorosłych Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Ukończyła wyższe studia magisterskie na Uniwersytecie Łódzkim oraz 4-letnie studia psychoterapii w Krakowskiej Katedrze Psychoterapii Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz rodzinną i grupową.

 

Magdalena Najda

dr nauk humanistycznych, filozof i psycholog, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz trzyletniego studium podyplomowego Nauk Społecznych i Politycznych na Uniwersytecie Europejskim we Florencji. Wykładowca akademicki na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS i Wyższej Szkole Administracji Publicznej w Białymstoku. Autorka i współautorka książek i artykułów z dziedziny psychologii pracy sędziego, psychologii i prawa, a także psychologii moralności i etyki zawodowej.

 

Weronika Świerczyńska-Głownia

dr hab. nauk humanistycznych, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji, Uniwersytetu Jagiellońskiego, stopnie naukowe uzyskała na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej w Instytucie Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz na Wydziale Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Podyplomowe Studium Menedżerskie w Szkole Głównej Handlowej (SGH) w Warszawie oraz Studium Zarządzania i Biznesu przy Zakładzie Ekonomii Stosowanej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Stypendystka University at Buffalo, State University of New York. Jako wykładowca uniwersytecki prowadzi szereg zajęć oraz szkoleń z zakresu autoprezentacji, komunikacji społecznej oraz komunikacji biznesowej.

Zajęcia prowadzone będą w formie seminarium i warsztatów.

Tematyka szkolenia
„Wizerunkowe i psychologiczne aspekty służby prokuratora”

1. Kształtowanie wizerunku i zasady pracy z mediami (zasady kreowania wizerunku, techniki i elementy wystąpień publicznych, informacje teoretyczne dotyczące zasad pracy mediów, relacje z mediami, relacja prokurator-dziennikarz).

2.Wybrane elementy wiedzy o emocjach. Strategie kontrolowania emocji.

3. Ćwiczenia poprawiające technikę wypowiedzi (dykcja, techniki prawidłowego oddychania).

4. Aspekty psychologiczne życia codziennego związane z wykonywaniem zawodu prokuratora.

5. Wzmacnianie kompetencji praktycznych w zakresie zarządzania emocjami. Świadomość i kontrola: jak rozpoznać i pokierować emocjami zanim zaczną nam przeszkadzać?

6. Sztuka wystąpień publicznych. Praca z kamerą (sztuka tworzenia zwięzłych komunikatów - minimum słów - maximum treści).

7. Wypalenie zawodowe - objawy, możliwości zapobiegania oraz radzenia sobie z pojawiającymi się symptomami

 

Osoby odpowiedzialne ze strony organizatora

    - merytorycznie:

  prokurator Beata Klimczyk                                 

  tel. 81  440 8734                                                  

e-mail: [email protected]        

organizacyjnie:

 specjalista Małgorzata Wójtowicz-Dołęga

tel.  (81) 458 37 52

e-mail: [email protected]

 

Zasady rekrutacji:

1.    Rekrutacja na szkolenie odbywa się za pośrednictwem Platformy Szkoleniowej

  • W celu zapisania się na listę uczestników należy zalogować się na istniejące konto, a w przypadku jego braku założyć konto użytkownika na stronie: http://szkolenia.kssip.gov.pl
  • Instrukcja opisująca procedurę założenia konta znajduje się pod linkiem: http://www.kssip.gov.pl/szkolenia-ustawiczne
  • W celu zapisania się na wybrane szkolenie należy zapisać się na listę uczestników (lub na listę oczekujących, jeżeli miejsca na dane szkolenie zostały już wyczerpane bądź uczestnik nie spełnia warunków aby zostać zakwalifikowanym na dane szkolenie).

2.    Wpisanie na listę oczekujących nie jest równoznaczne z zakwalifikowaniem się na szkolenie.

3.    Po przeprowadzeniu rekrutacji Dział Realizacji Szkoleń KSSiP poinformuje uczestników za pośrednictwem Platformy szkoleniowej o zakwalifikowaniu na szkolenie. Nieuzyskanie żadnej informacji z KSSiP jest równoznaczne z niezakwalifikowaniem się na szkolenie (prosimy o sprawdzenie wiadomości, również spam).

4.    W przypadku jakichkolwiek trudności technicznych (m.in. założenie konta, weryfikacja konta, przypomnienie hasła) uprzejmie prosimy o kontakt z administratorem platformy e-mail: [email protected], tel. 81 440 87 14 w godzinach 9.00-14.00

Data publikacji: 
2018-03-15 08:48
Data wytworzenia: 
2018-03-08 10:48
Autor treści: 
Małgorzata
Wójtowicz-Dołęga
Ostatnia zmiana: 
2018-03-15 08:48
Autor zmiany: 
Mateusz
Martyniuk